Oferta

Wiedeń

Wiedeń Wiedeń i okolice Austria
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:43/1670 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Kraków, Pokoj 2 osobowy, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena zawiera:transport autokarem klasy LUX z WC, Barkiem i wideo, noclegi w hotelu 2* w pok. 2 lub 3 os. z łazienkami na obrzeżach Wiednia, wyżywienie 2 śniadania i 1 kolacja w hotelu , opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW, Cena nie zawiera: 1 kolacji na Grinzingu ok. 20 € (płatne u pilota) biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów miejscowego przewodnika ok. 40 euro/os

OPIS

1 dzień:
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Mikulowa, miasteczka położonego na Morawach, nad którym góruje widoczny z daleka zamek, spacer po rynku otoczonym renesansowymi kamienicami. Przyjazd do Wiednia. Wyjazd na Kahlenberg, wzgórze z kościółkiem związanym z Odsieczą Wiedeńską w 1683 roku, panorama miasta, przejazd przez malowniczy Grinzing, (dawna wieś a dziś słynne winiarnie). Obiadokolacja z degustacją wina na Grinzingu, przejazd na nocleg w okolicy Wiednia.

2 dzień
Śniadanie, zwiedzanie Wiednia, Ring (objazd autokarem), Plac Marii Teresy pośrodku którego znajduje się pomnik arcyksiężnej Austrii, a po obu stronach budynki Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodniczego, następnie budynek Parlamentu w stylu helleńskiego gotyku, neogotycki ratusz z 98-metrową wieżą, Kościół Wotywny, ufundowany w podzięce po udaremnionym zamachu na cesarza Franciszka Józefa, ogród różany, Hofburg, cesarski pałac zimowy, symbol siły i bogactwa Habsburgów, katedra św. Szczepana, najważniejsza świątynia Wiednia, ulica Graben, pomnik Johana Strausa, Prater, jeden z najbardziej znanych parków rozrywki, którego symbolem jest diabelski młyn skonstruowany w latach 1896-97, działający do dziś. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Wiednia.

3 dzień
Śniadanie, przejazd do Schonbrunn, letniej rezydencji Habsburgów, która oczarowuje bogactwem wnętrz i wspaniałymi, rozległymi ogrodami zaprojektowanymi w stylu francuskim, z romantycznymi alejkami, dywanami z kwiatów, fontannami. W programie: komnaty pałacu, fontanna Neptuna, Glorietta z której roztacza się fantastyczny widok na pałac i Wiedeń. Wyjazd z Wiednia w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
transport autokarem lub busem
noclegi w hotelu 2* w pok. 2 lub 3 os. z łazienkami na obrzeżach Wiednia
wyżywienie 2 śniadania i 1 kolacja w hotelu
opiekę pilota
ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna
Cena nie zawiera
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów miejscowego przewodnika ok. 40 euro/os.
kolacji na Grinzingu 18 Euro, płatne u pilota
dopłata do pokoju 1-os. - 150 zł

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDojazd na imprezęDopłata
KatowiceStacja BP ul Górnoślaska 55 - A4 obok hotelu Campanile8:15ok 21:00  
KrakówHotel Wyspański ul Kopernika7:00ok 22:00  
RybnikDo ustalenia z klientem9:00ok 20:00 0 PLN  

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Powiększ mapę